Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: On
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: About
nl: Over

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
nl: Log-gegevens zijn corrupt en kunnen niet worden gedeserialiseerd: @message
