Dblog Quick filter (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: Location
ro: Locaţia

en: Severity
ro: Gravitate

en: Users
ro: Utilizatori

en: Referrer
ro: Referinţă

en: Anonymous
ro: Anonim
