Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: About
sl: O modulu
