Dblog Quick filter (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Location
ta: இடம்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
