DCAT (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: License
te: అనుమతి పత్రం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Message
te: సందేశం

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Total
te: మొత్తం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Sources
te: మూలాలు

en: Source
te: మూలం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
