Death Link (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Active
de: Aktiv

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Linkit profile
de: Linkit-Profil

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Start typing to find content.
de: Tippen Sie los, um Inhalte zu finden.
