Drupal Debug Bar (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Development
az: Develop

en: Appearance
az: Görünüş

en: Log in
az: Loqin

en: Cache
az: Keş

en: Position
az: Vəzifə

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Log out
az: Çıxış

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.
