Drupal debug bar (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Log in
nl: Inloggen

en: Position
nl: Positie

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd

en: Cron ran successfully.
nl: Cron is met succes uitgevoerd.

en: Clear all caches
nl: Alle caches legen

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: View profile
nl: Profiel bekijken

en: Last run @time ago
nl: Voor het laatst @time geleden uitgevoerd
