Decorx (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Logo
ne: ब्याज

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
