Decorx (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Search
tr: Ara

en: Contact
tr: İletişim

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: About
tr: Hakkında

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
