Decorx (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Logo
ur: لوگو
