Decoupled Domain (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Home page
hu: Címlap

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Menu
hu: Menü

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Default front page
hu: Alapértelmezés szerinti címlap

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Front page
hu: Címlap

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Site information
hu: Webhely-információk

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Domains
hu: Domének

en: Domain list
hu: Domain lista

en: Select menu
hu: Kiválasztó menü

en: Config
hu: Beállítás

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: How this is used depends on your site's theme.
hu: Ennek a használata függ a webhely sminkjétől.

en: Site details
hu: Webhely részletei

en: Deleted @type %label.
hu: %label (@type) törölve.
