Decoupled Kit (8.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Link
tr: Bağlantı

en: Main
tr: Ana

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Menu
tr: Menü

en: Block
tr: Blok

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Blocks
tr: Bloklar

en: About
tr: Hakkında
