Decoupled Kit (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Menu
lt: Meniu

en: Block
lt: Blokas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Webform
lt: Web forma

en: Blocks
lt: Blokai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Dashboard
lt: Darbastalis
