Decoupled Kit (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Path
az: Yol

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Blocks
az: Bloklar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
