Decoupled Toolbox (1.2.0-rc1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
