Decoupled Toolbox (1.5.1-rc1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Date format
sr: Формат датума

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума

en: View mode
sr: Врста приказа
