Decoupled Toolbox (1.5.1-rc1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Version
ur: ورژن

en: Weight
ur: وزن

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
