Decoupled Toolbox (1.5.1-rc3) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Display
az: Monitor

en: ID
az: İD

en: Contact
az: Kontakt

en: Include
az: Daxildir

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Menu block
az: Menyu bloku

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Hide if empty
az: Boşdursa gizlədin
