Decoupled Toolbox (1.5.1-rc4) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Version
ar: النسخة

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Url
ar: المسار

en: Custom
ar: مخصص

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: here
ar: هنا

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Limit
ar: حد

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Rendered as @mode
ar: يقدم كـ  @mode

en: @name format: @date
ar: @name نمط: @date

en: - Default site/user time zone -
ar: المنطقة الزمنية لموقع أو مستخدم افتراضي
