Default Content Deploy (2.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Archive
nl: Archief

en: Mode
nl: Modus

en: Folder
nl: Map

en: Web services
nl: Webservices

en: Import content
nl: Inhoud importeren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Do you really want to continue?
nl: Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Bundle
nl: Bundel

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: All content
nl: Alle inhoud

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.
