Default Content Deploy (2.1.0-beta4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: updated
az: yeniləndi

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Archive
az: Arxiv

en: Mode
az: Rejim

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: All content
az: Bütün kontent
