Default Content Deploy (2.1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: updated
ar: التحديث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Mode
ar: النمط

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
ar: لا يمكن رفع الملف المحدد %filename. يسمح فقط بالملفات ذات اللواحق التالية: %extensions.
