Default Content Deploy (2.1.3) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Mode
lt: Būdas

en: Folder
lt: Katalogas

en: deleted
lt: pašalinta

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Import content
lt: Importuoti turinį

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: All content
lt: Visas turinys

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %extensions.

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
