Default Content Deploy (2.2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: updated
hy: թարմացում

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:
