Default Content Deploy (2.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Archive
id: Arsip

en: Web services
id: Layanan-layanan web

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: The file could not be uploaded.
id: Berkas tidak bisa diunggah.

en: All content
id: Semua isi

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
id: Berkas yang dipilih %filename tidak dapat diunggah. Hanya file dengan ekstensi berikut yang diizinkan: %extensions.

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
