Default Content Deploy (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Archive
he: ארכיון

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Folder
he: תיקיה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: All content
he: כל התכנים

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
