Default Content Deploy (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Export
hu: Exportálás

en: Archive
hu: Archiválás

en: Mode
hu: Mód

en: Folder
hu: Mappa

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Import content
hu: Tartalom importálása

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: All content
hu: Minden tartalom

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
hu: %filename kiválasztott fájl nem tölthető fel. Csak a következő kiterjesztések egyikével rendelkező fájlok tölthetőek fel: %extensions.

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Force update
hu: Frissítés kikényszerítése
