Default Content Deploy (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Mode
ne: प्रकार

en: Bundle
ne: पोका
