Default Content Deploy (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Archive
ro: Arhivă

en: Mode
ro: Mod

en: Web services
ro: Servicii web

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: The file could not be uploaded.
ro: Fişierul nu a putut fi încărcat.

en: All content
ro: Tot conținutul

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
ro: Fișierul selectat %filename nu poate fi încărcat. Este persimă încărcarea fișierelor cu următoarele extensii: %extensions

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
