Default Content Deploy (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
