deGov (8.x-6.12) - en to sr translation catalogue (49 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Draft
sr: Предлог

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Create New Draft
sr: Направи нови предлог

en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог
