deGov (8.x-7.001) - en to hy translation catalogue (68 entries)

en: tags
hy: թեգեր

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: type
hy: տեսակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Media
hy: Մեդիա

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Second
hy: Վարկյան

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
