deGov (9.1.1) - en to lt translation catalogue (159 entries)

en: tags
lt: žymės

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Upload
lt: Įkelti

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Roles
lt: Rolės

en: Location
lt: Vieta

en: Revisions
lt: Versijos

en: API Key
lt: API raktas

en: Normal
lt: Normalus

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Loop
lt: Ciklas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: User login
lt: Nariams

en: Users
lt: Nariai

en: Position
lt: Pozicija

en: Latest
lt: Data

en: Close
lt: Uždaryti

en: Duration
lt: Laikas

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Today
lt: Šiandien

en: Limit
lt: Limitas

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hours
lt: Valandos

en: Info
lt: Informacija

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Standard
lt: Standartinis

en: Minutes
lt: Minutės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Blocks
lt: Blokai

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Permission
lt: Leidimai

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Term synonyms
lt: Termino sinonimai

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Bundle
lt: Paketas

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Library
lt: Biblioteka

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Display basic HTML help in long filter tips
lt: Rodyti pagrindinę HTML pagalbą ilgose filtro pastabose

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Field formatters
lt: Laukelio formuotojai

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,
