Starshot Demo Design System (1.0.0) - en to az translation catalogue (101 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Moderated content
az: Moderasiya edilmiş məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Image
az: Şəkil

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Path
az: Yol

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Theme
az: Tema

en: Search keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Error
az: Səhv

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Logo
az: loqo

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Heading
az: Başlıq

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Color
az: Rəng

en: List type
az: Siyahı növü

en: Link text
az: Link mətni

en: Both
az: Hər ikisi

en: Last
az: Son

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: Topics
az: Mövzular

en: Topic
az: Mövzu

en: Map
az: Xəritə

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Reference
az: Istinad

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Offset
az: Ofset

en: Inherit
az: Vərəsəlik

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Video file
az: Video fayl

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: mobile
az: mobil

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Attachment settings
az: Qoşma parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: wide
az: geniş

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Limited
az: Məhduddur

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Published status
az: Dərc statusu
