Starshot Demo Design System (1.0.3) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Link
ca: Enllaç

en: Background
ca: Fons

en: Path
ca: Camí

en: Theme
ca: Tema

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Heading
ca: Capçalera

en: Warning
ca: Avís

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Border
ca: Vora

en: Hidden
ca: Ocult

en: Information
ca: Informació

en: More information
ca: Més informació

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Light
ca: Clar

en: Open external links in a new window
ca: Obre els enllaços externs en una nova finestra

en: Primary
ca: Primari

en: mobile
ca: mòbil

en: Attachment settings
ca: Paràmetres d'adjunció

en: wide
ca: ample

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Dark
ca: Fosc

en: Logo settings
ca: Paràmetres del logotip

en: Navigation settings
ca: Paràmetres de navegació

en: narrow
ca: estret
