Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.10) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: RSS Feed
ar: تلقيمة RSS

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Branding
ar: العلامة التجارية

en: Tabs display toggle
ar: تبديل عرض علامات التبويب
