Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.13) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Basic
az: Əsas

en: RSS Feed
az: RSS Fid

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Content Below
az: Sonrakı kontent

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
