Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.13) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Font
he: גופן

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Basic
he: בסיסי

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Pagination
he: דפדוף

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Branding
he: מיתוג

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
