Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.7) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: RSS Feed
sv: RSS-flöde

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Content Above
sv: Innehåll Över

en: Content Below
sv: Innehåll Under

en: Pagination
sv: Paginering

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Last page
sv: Sista sidan

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: First page
sv: Första sidan

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key

en: Tabs display toggle
sv: Flik för att växla visningsläge

en: Hero (full width)
sv: Hero (full bredd)
