Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.8) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Font
da: Skrift

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: RSS Feed
da: RSS feed

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS

en: Content Above
da: Indhold over

en: Content Below
da: Indhold under

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Current page
da: Nuværende side

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Footer Top
da: Footer top

en: Last page
da: Sidste side

en: Primary menu
da: Primære menu

en: First page
da: Første side

en: Go to page @key
da: Gå til side @key

en: Tabs display toggle
da: Omskifter til faneblade

en: Hero (full width)
da: Hero (fuld bredde)
