Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.8) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: RSS Feed
el: Ροή RSS

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
