Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.8) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
