Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.9) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Font
eo: Tiparo

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
