Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.9) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Page
mr: पान

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
