Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
