Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.1.0) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Basic
ca: Bàsic

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Content Below
ca: A continuació del contingut

en: Pagination
ca: Paginació

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Hero (full width)
ca: Destacat (amplada completa)
