Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Branding
sr: Брендирање
