Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Basic
cs: Základní

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
