Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Permalink
is: Permaleinki
